Nieuwbouw Prinses Irenestraat Elst
In opdracht van zorgaanbieder Pleyade realiseerde Kuiper Bouw in Elst een nieuw appartementencomplex voor ouderen met een lichamelijke beperking.
Het complex is uitgerust met 36 zelfstandige ‘huisjes’, diverse ontmoetingsruimten, een gemeenschappelijke tuin en een ondergrondse parkeergarage. Cliënten wonen hier zelfstandig. Ze hebben zelf de regie over hun leven; Pleyade biedt gepaste zorg en ondersteuning op maat. De eigen identiteit en persoonlijke leefstijl zijn het uitgangspunt bij het ontwerp.
Het gebouw kenmerkt zich door een heldere structuur, veel daglicht, en woningen met slimme domotica-oplossingen. Het lijkt in niets op een traditioneel verpleeghuis. De appartementen zijn in de toekomst te combineren tot grotere eenheden. Mocht de vraag naar zorg dalen, dan kunnen ze worden getransformeerd tot marktconforme appartementen.
Project
Nieuwbouw Prinses Irenestraat Elst
Locatie
Elst, Prinses Irenestraat
Opdrachtgever
Pleyade
Architect
Wiegerinck architectuur stedenbouw
Bouwtijd
2018-2019
Status
Gerealiseerd
Segmenten
Nieuwbouw | wonen | zorg